MENÜ

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

 

BİLGİ VE BİRİKİMLERİ 1996 YILINA DAYANAN, KÖKSAL YAPI FİRMASI OLARAK YILLARDIR SÜRDÜRDÜĞÜMÜZ PROJE – TAAHHÜT HİZMETLERİNDE, MÜŞTERİLERİMİZE SAĞLADIĞIMIZ GÜVENİN SEBEBİ ŞÜPHESİZ Kİ BAŞARILI VE KALICI ÇALIŞMALAR ORTAYA KOYMAKTIR. YILLARDIR SÜRE GELEN BU ÇALIŞMALAR SONUCUNDA, DAHA EKONOMİK VE UZUN ÖMÜRLÜ İMALTLARIN OLABİLMESİ İÇİN SİZE SUNMUŞ OLDUĞUMUZ HİZMETLERİMİZİ BİR SEVİYE DAHA ARTIRARAK BÜNYEMİZ İÇERİSİNDE EK OLARAK BÖYLE BİR YAPILANMAYA GİDİLMESİ KARARI ALINMIŞTIR

2016 YILINDA MEKANİK SİSTEMLERİ ELEKTRİK SİSTEMLERİ VE MİMARİ ALANDA BAKIM, ONARIM VE SERVİS HİZMETLERİ VERMEK AMACIYLA KÖKSAL BAKIM VE ONARIM FİRMASI KURULMUŞTUR.

 

VİZYONUMUZ

 

DİNAMİK YAPISI VE PROFESYONEL EKİBİNİN BİLGİ BİRİKİMİNİ MÜŞTERİLERİNE EN İYİ ŞEKİLDE HİZMETE DÖNÜŞTÜRMEK VE KALICI DEĞERLER KAZANARAK GÜVEN ESASINA DAYALI ÇALIŞMA PRENSİBİ İLE HIZLA BÜYÜMEKTİR.

MÜŞTERİLERİMİZİN BAKIM / ONARIM KONUSUNDA İHTİYAÇ VE BEKLENTİLERİNİ TAM OLARAK KARŞILAYAN BİR ANLAYIŞ İLE TEKNOLOJİK GELİŞMELER IŞIĞINDA DOĞRU, EKONOMİK ÇÖZÜMLER ÜRETEREK EN HIZLI ŞEKİLDE UYGULAMAK VE SİSTEMLERİN SORUNSUZ OLARAK UZUN ÖMÜRLÜ İŞLETİLMESİNİ SAĞLAMAKTIR.

 

MİSYONUMUZ

 

ÜSTLENDİĞİMİZ TÜM İŞLERİ, BİLGİ BİRİKİMİMİZ VE TEKNİK KAPASİTEMİZİ KULLANARAK, AKILCI VE PRATİK ÇÖZÜMLERLE, EN UYGUN MALİYET VE YÜKSEK KALİTE İLE ZAMANINDA EKSİKSİZ OLARAK YERİNE GETİRMEKTİR.

 

YÖNETİM KADROMUZ

Mustafa KÖKSAL (MUHASEBE) 0 530 970 2351

Kemal KÖKSAL (TEKNİK) 0 554 342 2151

Aslan AKKAŞ (SATIŞ) 0 537 775 7386

Tüm Sayfalar