MENÜ

Kombi arıza ve bakım servisi

 

 0216 442 6 424 / 0554 342 21 51 / 0530 970 23 51

Kombide kalıcı bir arıza var ise müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bilgi alınır. Daha sonra kombi sıcak su ve petek radyatörler test edilir. Kombinin içi açılarak profesiyonel cihazlarla ve tecrübeli uzman kadro ile arzalı parça tespit edilir. Müşteriye bilgi verilir.

Gazlı cihazlarınızın güvenliğini sağlamak için düzenli hizmetler de önemlidir. En kötü durumlarda, arızalı ve bakımsız cihazlar aşırı derecede zararlı olan Karbon Monoksit sızıntısına neden olabilir. Siz ve aileniz için huzur sağlamak için birkaç düzenli kontrol gereklidir.Bunun için kombi bakımlarımızı her yıl düzenli olarak yaptırılmalıdır.


Köksal Yapı Olarak Siz Değerli Kullanıcılarımıza Kaliteli ve Garantili Hizmet Sunmaktayız. Köksal Yapı Kombi Servisi Olarak Kombi Bakım , Tesisat temizleme , Kombi yedek Parça Hizmetleri Sunmaktayız. Köksal Yapı Kombi Servisini Tercih etmeniz Sizin ve Sevdiklerinizin Can ve Mal Güvenliğini  Sağlayarak Kaliteli Özgün Hizmet vermekteyiz

Müşteri onayından sonra orjinal yedek parça ile değiştirilerek tamir edilir. Tüm arızalar ve sorunlar giderildikten sonra gaz kaçak testi ve menfez kontrol edilir. En son müşteriye işçilik ve parça garantisini bildiren servis formu imza atılarak veririlir. memnuniyetiniz bizim için önemlidir.

 

Hizmet Talebi Oluştur