MENÜ

Su Kaçak Tespiti / Pimaş Açma

 

Su Kaçağı Tespiti

KÖKSAL YAPI Tesisat Ülkemizdeki En iyi profesyonel personel ve cihazlarla sizlere zamandan kazandırırken bütçenize zarar vermeden en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. KÖKSAL YAPI tesisat su kaçağı tespiti ni noktasal olarak tespit eder. Su kaçağı tespiti günümüz teknolojisiyle daha kolay daha garantilidir. Profesyonel cihazlar sayesinde ev iş yeri ve fabrikalarınızda ki hasarları zamanında tespit ederek sizlere büyük kolaylıklar sunmaktadır. 

İstanbul Su Kaçağı Tespiti

Su kaçak bulma cihazları gözle görülemeyecek kulakla duyulamayacak olan kapalı bölgelerde oluşan su kaçaklarını noktasal olarak bulmaya yarayan termal kameralar ve akustik dinleme cihazlarıdır. Yalnız bu cihazların hepsi bütün kaçakları bulmasına imkan yoktur. Biz KÖKSAL YAPI tesisat olarak teknolojiyi yakından takip ederek en iyi cihazları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Termal Kamera Su Kaçağı Tespiti

Müşteri her zaman daha net sonuçları görmek ister. Termal kamerayla sistemi zeminlerde gözle görünmeyen ısı farklarını ekran üzerinde kullanıcıya renklendirip ortaya çıkarır. Sıva altına döşenen su borularında sıcak su kaçıran yerde ısı farkı oluşur. Su biriken bölgelerin ekran görüntüsü yukarıdaki resimlerde gösterilmiştir. Termal kameraların kullanıldığı alanlar sıcak su tesisatları, kalorifer tesisatlarında ve izolasyon sorunu yaşanan yerlerdir. Yaşadığınız sorunun termal kamera ile bulunmasını istiyorsanız telefonda bilgi alan arkadaşlara mutlaka belirtmeniz gerekir.

Nereden geldiği belli olmayan su sızıntılarıyla uğraşmak, yerini bulup tamir etmek çok zor bir iştir. Bazen bu durum öyle karmaşık olur ki her tarafı kazıp, kırmanıza rağmen sonuç elde edilemez. Sızan suları bulmak için geliştirilen cihazlar birkaç yıldır kullanılmaktadır. Son 2 yıldır gündemde olan termal kamera ile su kaçağı tespit hizmeti, elle tutulan gözle görülen bir iş olduğu için insanların daha çok hoşuna gidiyor. Zaten termal kamerayla su kaçağı bulma genellikle merkezi sistem ısıtmalarda ve kalorifer tesisatlarında daha etkilidir.Yeni nesil Termal kamera sadece ısıya duyarlı değildir oluşmuş olana Neme duyarlıdır. Bunun için zemini soğutmak ve hangi hatta kaçak varsa onu tespit edip, sadece o hattı çalıştırmak gerekebilir. Bu sebeplerden ötürü termal kamera ile yapılan işlem uzun sürer ve çok zahmetlidir. Termal kameradan bakınca zemindeki sıcak alan aşağıda ki gibi görünür.

 

 

Akustik Dinleme Su Kaçağı Tespiti

Mekan fark etmeksizin hem Apartman ve daire içi su kaçağı tespiti nde hem de Dış alan su kaçağı tespiti nde kullandığımız başka bir cihazda  profesyonel akustik dinleme cihazıdır. İçinden belirli bir basınçla su geçen borular titreşim yaratır. Özellikle su kaçağı olan borularda bu titreşim çok daha kuvvetli olur. Ancak ne kadar kuvvetli olursa olsun kulakla duyulması çok ama çok zordur. Bu noktada titreşimlerin frekansını güçlendiren ve insan kulağının duyabileceği seviyeye getiren akustik cihazımız devreye girmektedir. Kullandığımız bu cihazla akustik dinleme ile su kaçağı tespiti hem noktasal tespitinde hemde noktasal müdahalesinde oldukça verimli olmaktadır.

Dış alan su kaçağı tespiti

Su kaçağı Tespit Fiyatları

250 tl

Su Kaçak Tespit Fiyatları zaman ve fiyatları değişiklik gösterebilir.

 

 

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Evinizde veya iş yerinizde kullanılan su tesisatının kaliteli olması gerekir. Bu sayede uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Çünkü tesisatlar da oluşan hatalar arızalarda neden olabilmekte ve buda ilgili su kaçaklarının meydana gelmesini sağlayabilmektedir. Evinizde su kaçağı oluşuyor ise buna hızlı bir şekilde müdahale edilmesi gerekir. Bunun için kurumsal hizmet içeriği oluşan firmalardan destek almanız gerekir. Bu sayede sağlıklı bir sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız cihazla kırmadan su kaçağı bulma hizmetini müşterilerine profesyonel olarak vermektedir. Sizde ilgili kaçakların bulunması ve onarılması konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İlgili işlem alanında uzman personel tarafından müşteri memnuniyeti içerisinde verilir.

Su kaçağı tespiti İstanbul    Su kaçağı bulma En ucuz su kaçağı tespiti  Su kaçağı tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti İstanbul  Kameralı su kaçağı tespiti Su kaçağı bulma

Termal kamera ile su kaçak tespiti  Su kaçağı arama  Su kaçağını tespit eden cihaz

Su kaçağı bulma fiyatları Su patlağı bulma  Su sızıntısı tespiti Su tesisat kaçakları

Su tesisatında kaçak bulma Kırmadan su kaçağı tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma günümüz teknoloji sayesinde çok kolay bir işlemdir. Siz değerli müşterilerimize günümüzün en iyi cihazlarını hizmetinize sunmaktan gurur duyarız. KÖKSAL YAPI  Tesisat her türlü temiz su hattından sızan ( sıcak, soğuk ) fark etmeden noktasal olarak bulmaktadır. Noktasal olarak bulmak cümlesi bu cihazlar sayesinde mümkündür. Daha önceleri Su Kaçağı orada mıydı burada mıydı diyerek evinizi iş yerinizi oturulmaz hale getiriliyordu ve günlerce sizi rahatsız edecek görüntüler çıkıyordu KÖKSAL YAPI Tesisat Siz değerli müşterilerimize Su kaçak tespit hizmeti sunmaktadır. Sizlerin yapması gereken ne zaman olursa olsun bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Eviniz veya işlerinize bu Termal kameralarla ve Ekipmanlarla gelip arızalı olan hattın yerini tespit edip dilerseniz tamiratını da yapıp sizlerin zamandan çalmamış oluyoruz.

 

 

İstanbul Kırmadan Su Kaçağı Tespit

KÖKSAL YAPI  Tesisat Kırmadan su kaçağı tespit İstanbu un  tüm ilçelerinde  garantili ve iddialı hizmet vermektedir. Tesisat borusunda kaçak olduğunu tahmin ediyorsanız kendi imkanlarınızla lütfen müdahale etmeyin günümüz teknolojik termal kameralar sayesinde zamanında ve hasarsız olarak tespit eder. Her türlü su kaçağı sorunlarınız ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti İstanbul

istanbul kadıköy

istanbul üsküdar

istanbul beykoz

İstanbul acıbadem

istanbul koşuyolu

istanbul iç erenköy

istanbul bakkalköy

istanbul göztepe

isatnbul erenköy

istanbul bostancı

istanbul ümraniye

istanbul çekmeköy

istanbul sancaktepe

istanbul maltepe

istanbul küçükyalı

istanbul kartal

istanbul pandik

istanbul yakacık

istanbul yenidoğan

istanbul taşdelen

istanbul tuzla

istanbul tepeören

 

 

 

 

 

Hizmet Talebi Oluştur