MENÜ

Su Kaçak Tespiti / Pimaş Açma

 

Kaçak Tespiti

Öncelikle su kaçağı tespiti konusunun açıklamasını yapacak olursak, yaşantımızın arka planında yer alan  sıhhi tesisatlarda oluşabilecek kırılma, çatlama ve gerek imalat gerekse işçilik hatalarından oluşan yoğun damlamalara denir.

Bu gibi su kaçak problemleri kişi ve kurumları maddi ve günlük yaşantınızı rahatsız edecek şekilde sorunlara yol açmaktadır. Tüm bu sorunların giderilmesi için uzmanından, kaliteli teknik elemanları olan ve teknolojik gelişmeler ile sorununuzu gideren bir firma seçmelisiniz.

- Su kaçağı tespitinde evimi kıramam diyorsanız

Binalarda bilinmeyen su kaçaklarını konutun hiçbir noktasına zarar vermeden ileri teknoloji cihazların yardımı ile su kaçağı olan yeri noktasal tespit ediyoruz. Bazı su kaçak  sızıntı arızalarında kırmadan onarım yapıyoruz.

- Su kaçak problemi ile karşılaştığınız zaman ne yapmalıyım?

Öncelikle su kaçağı tespiti gereksinimi duyduğunuzda ilk olarak  komşularınıza rahatsızlık vermemek amacıyla üst kat daire su vanasını kapatmanız gereklidir.  Komşularınıza atık su giderlerine su dökülmemesi konusunda uyarmanız gereklidir. En kısa zamanda kırmadan su kaçağı tespiti gerçekleştiren, ileri teknoloji cihazlar kullanarak giderinizi açabilecek ve konusunda uzman bir firma olarak bizi arayabilirsiniz. Su kaçağı tespiti konusunda size başarılı

Pimaş Tıkanıklığı Açma

Binalarımızın pis su hatlarını oluşturan plastik boruların genel ismi pimaş olarak adlandırılmaktadır. Ve bu borular esasında tıkanmaya karşı hayli yüksek mukavemete sahiptir. Eski tip demir gider borularına göre çok daha geniş formları bulunan ve bağlantı elemanlarında herhangi bir engel bulunmayan pimaş borular her şeye rağmen tıkanabilmektedir. Ve ne yazık ki özellikle yüksek binalardaki işlemleri hayli komplike süreçleri kapsamaktadır. Zira hattın herhangi bir yerinde, herhangi bir sebeple tıkanıklık ortaya çıkabilmekte ve müdahale için endüstriyel müdahale araçları gerekli olabilmektedir.

Bu şartlar altında evsel yöntemlerle veya, basit tesisat ekipmanları ile soruna müdahale edebilme ihtimali bulunmamakta, mutlak suretle bu konuda uzman ekiplerin müdahalesi gerekmektedir.

 

 

Hizmet Talebi Oluştur